رویه های ارسال سفارشات

رویه های ارسال سفارشات

  • گروه آف اوشن همواره برای کاهش دادن هزینه های مشتری
  • و ایجاد فضایی برای خریدی لذت بخش و آسوده ، سعی و تلاش خود را بکار گرفته است
  • برای همین برای ارسال سفارشات شما عزیزان ، سعی در ارسال با پایین ترین هزینه را داریم
  • گروه آف اوشن با پایین ترین قیمت ها ، سود کم ، ارائه با کیفیت ترین اجناس و تنوع زیاد تمام تلاش خود را برای جذب نگاه و جلب رضایت شما عزیزان بکار میگیرد

ارسال سفارشات استان و شهر تهران

برای عزیزانی که در شهر تهران قرار دارند ، سفارشتان آن ها از طریق پیک آف اوشن یا پست سفارشی ، خدمت آن ها ارسال خواهد شد . سفارشات هفته ای یکبار در روز یکشنبه تحویل پست داده خواهند شد . در صورتی که می خواهید در مدت زمان کمتری بسته برای شما ارسال شود با ما تماس بگیرید .

عزیزانی که در استان تهران و خارج از شهر تهران قرار دارند نیز ، از طریق پست سفارشی خدمت آن ها ارسال خواهد شد .

هزینه ی ارسال با پست سفارشی در استان و شهر تهران ، برای تمام سفارش شما ، فقط 8هزار تومان میباشد .

همین طور برای کالا هایی که شکستنی هستند یا ابعاد بزرگ تری دارند ، بسته بندی مخصوص شکستنی صورت میگیرد و خدمت آن ها ارسال میشود که هزینه ی آن 15هزار تومان میباشد .

هزینه ی ارسال سفارشات با شرکت هایی مانند: اسنپ یا تپسی نیز ، برای عزیزانی که میخواهند سفارشاتشان سریع تر به دستشان برسد ، صورت میگیرد . توجه داشته باشید که انبار آف اون برای ارسال سفارشات ، تهران _ افسریه میباشد.

ارسال سفارشات شهرستان

کلیه سفارشات از طریق پست سفارشی خدمتتان ارسال میشود و تمامی سفارشات شما درب منزل(آدرس جهت تحویل) تحویل شما داده خواهد شد و هزینه ی آن برای تمام سفارش شما فقط 10هزار تومان میباشد. سفارشات هفته ای یکبار در روز یکشنبه تحویل پست داده خواهند شد . در صورتی که می خواهید در مدت زمان کمتری بسته برای شما ارسال شود با ما تماس بگیرید .

همین طور برای کالا هایی که شکستنی هستند یا ابعاد بزرگ تری دارند ، بسته بندی مخصوص شکستنی صورت میگیرد و خدمت آن ها ارسال میشود که هزینه ی آن 15هزار تومان میباشد .

راهنمایی و مشاوره

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید و یا برای شما سوالاتی وجود دارد به راحتی میتوانید با آف اوشن تماس بگیرید و جواب سوال هاتون رو دریافت کنید

همین طور برای این که کدام روش برای شما مناسب تر است میتوانید با ما تماس بگیرید و راهنمایی و مشورت در این زمینه بگیرید .

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها